Pomoc

Witamy w Pomocy serwisu Archirama.pl.

Znajdziesz tu niezbędne informacje na temat serwisu i jego działów. Dowiesz się jak zarejestrować się na naszym Forum, co zrobić, by otrzymywać newsletter oraz jak założyć portfolio.

Archirama.pl – nowatorski portal o architekturze

Archirama.pl, popularny serwis poświęcony architekturze i wszelkim dziedzinom z nią związanym: dizajnowi, modzie, technice, stylowi życia.

Archirama.pl popularyzuje architekturę (wiedza), ale w lekki i przystępny sposób (rozrywka). Ma wartość informacyjną – podaje najświeższe wiadomości architektoniczne z Polski i ze świata (news). Daje też użytkownikom możliwość istotnego współtworzenia serwisu (interaktywność). Profesjonalne podejście połączone z lekką i przystępną formułą stawia portal Archirama.pl  na pierwszym miejscu wśród polskich serwisów poświęconych architekturze.

Z czego składa się serwis Archirama.pl

Archirama.pl – najszersza w polskim internecie panorama świata architektury składa się z działów: Architektura, Design, Wnętrza, Rozmowy o architekturze, Opuszczone miejsca, Lifestyle, Top 10, Foto wideo, Portfolia.

Architektura – to przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata i Polski dotyczących architektury. Najnowsze realizacje światowej sławy architektów, największe realizacje, najwyższe wieżowce i najlepsze budynki. Nie boimy się mówić co jest dobre a co złe. Chwalimy dobre budynki – dajemy im tytuł Archibomby. Ganimy brzydotę i kicz – przyznając takim realizacjom miano Archidramatu.

Lifestyle – to dział, w którym prezentowane są najciekawsze wydarzenia i rzeczy ze świata mody, motoryzacji, sztuki i dizajnu. Ciekawostki, osobowości świata sztuki, wielkie pokazy mody, ciekawe wnętrza, futurystyczne samochody, intrygujące stylizacje, street fashion – czyli to wszystko co składa się na styl współczesnych ludzi. W tym dziale znajdziesz sporo inspiracji jak urządzić mieszkanie, co ubrać i kupić, jak żyć modnie i zdrowo, na co pójść do galerii lub kina.

Sklep on line - internetowy sklep z wszystkimi publikacjami TIME S.A. Można w nim zamówić czasopisma, prenumeratę czasopism, numery archiwalne lub specjalne, a także wydania elektroniczne. W ofercie sklepu są również ksiązki, płyty, filmy czy komiksy.

W jaki sposób polecić artykuł/galerię znajomym?

Jeśli uznałeś, że nasze artykuły są godne polecenia, wystarczy tylko wpisać adres e-mail Znajomego w polu „Podaj adres e-mail” znajdującym się w formularzu „poleć znajomemu” pod każdym artykułem. Po wpisaniu adresu naciśnij przycisk „poleć znajomemu”. Po kliknięciu Twoja wiadomość zostanie wysłana pod wskazany adres.

Napisz do nas

Wszelkie uwagi i informacje o problemach związanych z korzystaniem z serwisu prosimy kierować na adres: archirama@murator.com.pl

 

 

Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.